9 lutego 2011

WYRÓŻNIENIA

Na początku pragnę podziękować Gabi za to, że dzięki niej całe moje życie lalkowe na tym blogu się kręci. Gdyby nie Ona już dawno przestałabym prowadzić moją lalkową stronkę. Gabi dodała mi siły i wiary we własne możliwości, których czasami nie doceniam. Kiedyś prowadzenie bloga lalkowego traktowałam jak pogoń za komentarzami i liczbą obserwujących. To było głupie, tym bardziej że nikt nie wchodził na bloga, a co gorsze nie zostawiał komentarzy… Dzięki Gabi zrozumiałam, że prowadzenie takiej strony to nie przechwalanie się tym co się posiada, ale radość i szczęście z możliwości porozmawiania z innymi kolekcjonerami i bycie pewną cząstką czegoś, czegoś czego nie potrafię nazwać. Mam na myśli to, iż wszyscy fani lalek mają takie same hobby, wszyscy należą tak jakby do takiej samej kategorii, chociaż kategorią tego nie można nazwać, bo to coś więcej.
Teraz kiedy wreszcie zrozumiałam po co tak naprawdę wstawiam fotki i pisze cokolwiek na moim lalkowym blogu, komentarze wpływają zawsze. Kiedyś tak nie było… Wiele zawdzięczam Gabi, bo to ona naprowadziła mnie na dobrą drogę prowadzenia czegoś takiego. Może jestem jeszcze za młoda, może nie przeżyłam w życiu wiele, ale czuje że wszyscy lalko maniacy zmienili moje życie. Za to pragnę Wam podziękować. Trudno mi będzie przyznać wyróżnienia. Zbyt mało czasu poświęcałam kiedyś na poznanie Was wszystkich. Bardziej interesował mnie świat mój i moich lalek. Było to błędem. Błędem, który chce naprawić, ale nie wiem czy się uda. Krótko pisząc przepraszam Was za to, o ile wybaczycie. Teraz wyróżnienia. Szkoda, że można wyróżnić tylko 10 blogów. Wolałabym wyróżnić wszystkich, którzy mnie odwiedzili, odwiedzają i w dalekiej przyszłości odwiedzą. Ale jak 10 to 10. Wybaczcie jeśli kogoś ominę. Kolejności jaką podam nie bierzcie zbytnio do serca. Dla mnie wszyscy są równi. Hmm a więc przejdźmy do rzeczy…


Gabi - 5mates http://gabi-5mates.blogspot.com
1. Podziękuj za wyróżnienie.
2. Umieść u siebie link do bloga osoby, która Cię wyróżniła.
3. Umieść u siebie logo wyróżnień.
4. Przekaż nagrodę do 10 blogów.
5. Umieść linki do tych blogów.
6. Powiadom o tym nominowane osoby.


Lista wyróżnionych:
1. Gabi - 5mates http://gabi-5mates.blogspot.com/
2. Amaret http://world-of-amaret.blogspot.com/
3. Rudy Królik http://zapieczlotych.blogspot.com/
4. Loreen http://loreen-pl.blogspot.com/
5. Privace http://for-barbie.blogspot.com/
6. Aleksja1988 http://aleksja1988.blox.pl/
7. Millu http://millu-ooakdoll.blogspot.com/
8. Martimez http://babasikk.blogspot.com/
9. Ola-o62 http://ola-o62.blogspot.com/
10. _lalka w pudełku_ http://marsbarbie.blogspot.com/

5 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za wyróżnienie, posiadasz fajne perełki w swojej kolekcji, niektóre mam też ja.
  Pozdrawiam Serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie dziękuję za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję ślicznie za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również Karino bardzo dziekuje i za wpis który mnie wzruszył ..dziekuje ze przyczyniłam się do Twojego bycia i prowadzenia bloga ..

  OdpowiedzUsuń