9 stycznia 2011

Barbie Basic 001 (06)

Dobrywieczorek wszystkim ;)

Dziękuję za komentarze oraz za życzonka.

Hmm korzystając z wolnej chwili pomyślałam sobie że wstawie fotki Barbie Basic z kolekcji 001 modelki (czy jak by to ująć) 06 (Black Label). Lalka ma blond włosy, niebieskie oczy, które zdobi fioletowy i złoty cień do powiek. Jest ubrana w asymetryczną małą czarną do której ma założone czarne sandałki (niby glagiatorki, sorki ale na butach się nie znam). Jej paznokietki są pomalowane na różowo hmm zresztą tak samo jaki i usta :) Dostałam ją na gwiazdkę więc mogę powiedzieć, że to nowy nabytek. Taa ale basic liczy 12 lalek... A to moja pierwsza :( Noo ale się jeszcze uzbiera (chociaż te kolekcje 001). Dobra... Nie będę marudzić. Teraz fotki ;)6 komentarzy:

 1. Karina piszesz ze to Twoja 1 z 12 ja niemam nawet jednej z tej kolekcji.
  Jest piękna i gratuluję prezentu!!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na moje oko, lala, powinna dostać suknie w kolorowe kwiaty w ramach prezentu od właścicielki, idealnie pasowała by do jej buzi i fryzurki;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też jeszcze nie posiadam nawet jednej Baśki z tej serii, ale wszystko przed nami:) Wspaniały prezent:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja miałam mieć Basie w Małej Czarnej, ale Ocean mi ją pochłonął i lalki ni ma. Dlatego na znak żałoby postanowiłam nie sprowadzać do domu żadnej lalki z tej serii.
  Popieram Amaret- takie radosne pycho zasługuje na kieckę w kwiaty i tamburyn też!

  OdpowiedzUsuń
 5. A mi się ta kiecka szalenie podoba, mimo, że faktycznie nie na tej lali może. Chyba pokuszę się o uszycie takiej małej czarnej dla którejś z moich lal.

  OdpowiedzUsuń