4 sierpnia 2011

dwa lata bloga - sprzeczność w sprzeczności

Witajcie! Dziękuję za wytłumaczenie mi o co chodzi z tymi Barbiowymi moldami. Na początku chciałabym jeszcze przeprosić Was za to, że obiecałam post o tytule wielki boom, a go nie ma. Nie zdążyłam wybudować zamku lalką, jeśli wolicie możecie uznać, że moi plastikowi przyjaciele nie chcieli dzisiaj imprezować z powodu braku klimatyzacji (strasznie gorąco dzisiaj). 
Dziś 4 sierpnia, mija druga rocznica założenia przeze mnie tego otóż bloga. Cóż założyłam go dwa lata temu, ale bloguję w kratkę. Może nie będę obiecać zbyt wiele, ale strasznie mi się tu podoba. Lubię popatrzeć na to co inni mają w swojej kolekcji i co dla swoich lalek robią, dlatego chcę tu przebywać częściej i mam nadzieję, że w końcu się uda. 
Nie będę przedłużać. Tylko tyle chciałam powiedzieć, a raczej napisać. 
Postaram się jutro dać fotki na bloga mojej nowej Teresy dance&flexy. Strasznie mi się ona podoba, ale o niej jutro. ;) 
Dziękuję również i za to, że mnie odwiedzacie. Powinnam to napisać na samym początku, ale jak bym tak sobie wybierała co ma być nad, a co pod, to wszystko co chcę powiedzieć musiałoby być na początku a nie na końcu. Jeszcze raz dzięki i do jutra.  ps. tytuł jest jaki jest (sprzeczność w sprzeczności), bo od dwóch lat blog istnieje, ale nie jest prowadzony tak jak prowadzony być powinien. No i jeszcze ten zamek. Hmm do jutra