1 stycznia 2010

Barbie OOAKBarbie OOAK czyli One-of-a-Kinds. Lalka dotarła do mnie w bardzo opłakany stanie więc nie umiałam określić z jakiej kolekcji ona pochodzi. Dlatego postanowiałam troszkę się pobawić i zmienić nieco jej wygląd. Biała sukienka została uszyta przez moją mamę, ponieważ ja nie mam tak wielkiego talentu do szycia, natomiast fryzurą zajęła się moja ciocia Marzenka. Ja jako ja chociaż sama zrobiłam tło i zdjęcia.
Obecnie pracuję nad projektem lalki Barbie OOAK w suki ślubnej, włosy juz mam wprawie gotowe, został sie tylko makijarz. No a suknia już jest więc niedługo dam fotki.
Pozdrowionka ;)

Barbie Fashion fever TeresaMoja pierwsza lalka Barbie z kolekcji Fashion Fever - Teresa. Dostałam ją kilka lat temu, szkoda tylko ze wyzuciłam opakowanie po niej. Laleczka ma długie ciemne włosy i jest ubrana w spodnie dzinsowe i bluzke w stylu japońskim. Ma sandałki (jak dla mnie to przypominają espadryle) w kolorze czerwonym.

Lady Luck Barbie - Pin-up Girls
Dzisiejszy wpis jest o Barbie kolekcjonerskiej Lady Luck z kolekcji Pin-up Girls Collection 2006 (Gold Label). Zostało wyprodukowane tylko 9 300 lalek na cały świat. Lalka w zestawie posiada: certyfikat, karte, mikrofon ze stojakiem, kolczyki,ubranka no i oczywiście lalkę. Wedłóg mnie jest to przepiękna lalka, która jest "stworzona" do sesji zdjęciowych. Napewno kiedyś dodam więcej jej fotek, a narazie pozostanie tylko to. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku 2010. Paaa