23 lipca 2011

Księżniczki część 4 - Genevieve

Witam Was wszystkich cieplutko na moim blogu, bo na dworze jakoś tak wieje chłodem. Wczoraj przez całe popołudnie padał deszcz i nie mogłam iść do miasta, ani nad jezioro, ani na przejażdżkę rowerową. Buu :( 
W związku z tym, że cały czas nuda doskwierała przez ten deszcz, a w domu nie ma co robić postanowiliśmy z moim chłopakiem pobawić się w fotografów dla lalek. Popykaliśmy bardzo dużo zdjęć, aż bateria się wprawie rozładowała. Także tym razem posty będą regularnie, bo mam nadmiar lalkowych fotek. ;) 
Przejdźmy do lalki. Dzisiejszą Panną jaką pragnę Wam przedstawić jest Księżniczka Genevieve, pochodzi ona z bajki pt. "Barbie i 12 tańczących księżniczek". Oczywiście mam tylko ją jedną z całej tej wielkiej gromady, a jeśli bym miała dokupić coś do tego zastawu, to na pewno byłby na sam początek książę Derek.
Lalkę dostałam tradycyjnie jako prezent pod choinkę, ogólnie cała seria "księżniczek" to moje wspomnienia z dzieciństwa, które nad trwa, bo lalki są nadal dla mnie priorytetem :) 
Cóż nie będę już tyle marudzić, pragnę tylko jeszcze wspomnieć o tym, że ta lala ma w sukience lampki i jak się ją nadusi na magiczny guziczek na łydce, to kiecka się świeci i kręci się. Jednak jakieś cztery lata temu wyciągnęłam jej z nóg baterie i nie mogłam na szybko żadnych znaleźć do sesji, żeby Wam pokazać wyczyny tego lalkowego ubranka. 
Teraz zapraszam na sesję foto. :)


Obraz, który znajduję się w tle jest mojego autorstwa w sensie kolorowania, bo cały widok Wenecji był szary i już gotowy tylko do pomalowania. Jednak wymaga wiele do życzenia. Przy prezentacji OOAKów zaprezentuję kolejne tym razem 100% moje dzieło malarskie. Teraz lalka w kartoniku, którego niestety nie posiadam. 
OSTATNIA FOTKA POCHODZENIE INTERNET.
Dziękuję za odwiedziny i cierpliwość. Do następnego posta. ;)