6 lutego 2011

Made For Each Other

Hejka! ;)
Dziękuję Wam za piękne komentarze.
Hmm jeśli znajdę trochę czasu to pomyśle o tej sukience w kwiatki. Wydaje mi się, że macie racje. Na pewno będzie pasować do urody Basic 06.
Dzisiaj wstawię fotki Barbie Vintage Reproductions Made For Each Other. Wpadła mi w oko, gdyż jej ciuszki są w ciepłym kolorze. Osobiście nie wyobrażam sobie siebie w takim zestawieniu kolorystycznym (wyglądałabym jak żarówka :D), ale do tej lalki akurat pasuje. Chciałam jej ściągnąć ten kapelusz, ale jest przyszyty, więc stwierdziłam że odpuszczę, bo jeszcze coś popsuje :) Lalka ma gęste sztuczne rzęsy, paznokcie pomalowane w kolorze pomarańcz/czerwień.
Aha bo bym zapomniała… Zamierzam założyć kolejnego bloga. Tym razem o fotografii. Myślałam że jak będę mieć coś z grafiką to wstawie na lalkowego boga, noo ale później doszłam do wniosku, iż lepiej jak zostawię mój lalkowy pamiętnik tylko dla Barbie i innych lalek. Różne fotki będą gdzieindziej. Jakby co to Wam powiem o istnieniu tego drugiego tworu mojej wyobraźni. Na razie lalki. ;) A dokładniej ta jedyna…
A więc zapraszam do oglądania.
Papaa ;*