9 lutego 2011

Pomocy! Co to za lalki?

Korzystając z wolnej chwili chciałam się zapytać czy ktoś wie co to są za lale… Mam je po mojej chrzestnej i jej (św. Pamięci) kuzynce. Z tego co mi ciocia mówiła to mama tej kuzynki kupiła im te lalki w pewexie (czy jakoś tak). Lalki nie mają oryginalnych ubranek. Szukałam napisów na nich i nic nie znalazłam… Jedna ma jakiś znaczek na plecach, ale jest on tylko widoczny wtedy kiedy trzyma się plecy lalki pod słońcem. Myślę że jest do odduszenie czegoś, ale nie jestem pewna. Czy ktoś wie i może pomóc???


Daje fotki:

12


7 komentarzy:

 1. Witaj serdecznie to lalka AGATA. Miała włosy z watowego tworzywa bardzo delikatnego i przyklejonego na klej.Ciałko z miękkiego plastiku a nogi zginane z gumy.
  U mnie w domu jedna taka była ale brunetka.
  Pozdrawiam Mars

  OdpowiedzUsuń
 2. ps. raczej nie była w sklepach Pewex ale w zwykłych sklepach, jako tańszy odpowiednik Barbie lub Fleur

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Mars. Hmm wiesz ja pisałam, że z Pewexu bo mi tak mówiła ta ciocia co to kupowała, ale może jej się pomyliło. Dzięki za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w temacie innym... odpowiedziowym: candy moja droga to taki blogowy poczestunek... jak je ogłaszasz to przeznaczasz na poczęstunek coś co robisz hand made albo jakieś przydasie craftowe albo co tam chcesz i czestujesz do określonego przez Ciebie terminu. Wśród tych co się zapisują losujesz jedną osobę po zakończeniu terminu i wysyłasz... Zysk z candy: poznajesz inne blogi i inni poznają ciebie no i obdarowujesz kogoś a to miłe:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie powiedz mi skąd nabyłaś ta piekność czy można ją gdzieś jeszcze nabyc pozdrawiam paulina020980@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja jej szukałam na internecie jakiś info o niej. Czy mogłabyś mi przesłać pare zdjęć dodatkowych tej lalki na mój adres e-mail paulina020980@wp.pl zebym mogła wykorzystać na moim bloogu pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń