8 sierpnia 2011

Katalog Barbie jesień-zima 2010

Dzisiaj skan katalogu (na razie jednego), o którym wspominałam w poprzednim poście. Mam nadzieję, że nie pominęłam żadnej strony... ;) 
Może się komuś przyda...

8 komentarzy:

 1. To w tym katalogu zawarli większość tych wymysłów, na które czasem już nie mogę patrzeć, m.in. szafa brokatująca, Barbie wystrzałowe paznokcie i reszta tym podobnych. Są też moje ukochane Fashionistki! :) I Barbie Reporterka :)

  Dzięki za dodanie katalogu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie obejrzeć taki katalog, ale i tak wolę te starsze... Dla mnie za dużo tu udziwnień. A "najlepszae" w tym Barbie kamera z monitorem na plecach oraz Barbie Paryżanka, która ma nogi dopiero od kolan oraz świecąco-grający brzuch (miałam to "cudo" w rękach bo moja mała siostra cioteczna ją ma) xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nigdy Paryżanki w rękach nie miałam, ale macie rację, że te nowsze lalki to już takie hmm (przykro stwierdzić) dziwolągi. Wszystkie mają wprawie takie same makijaże i niczym się od siebie nie różnią... No dobra może tylko ubrankiem. Jedyne udane lalki jakie teraz są to wg mnie Fashionistki.

  Cóż mam jeszcze katalog na 2011 rok i postaram się go jak najszybciej wstawić. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Paryżanka to faktycznie niewypał jakiś. Teraz to wszystkie te Barbie na jedno kopyto. Zauważyliście, że one są lekkie jak piórko, z gorszych materiałów? Masakra jakaś. A za katalog serdeczne dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki za skany! kiedys moga okazac sie pomocne w rozpoznawaniu typów Barbie :)

  zgadzam sie z przedmówczyniami - Barbie zmieniły się nie na korzyść. Fashionistas są świetnym pomysłem, ale i z tego tylko first wave :/ po co im te wymienialne głowy....

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wypowiem się na ten temat. Oferta w katalogu mówi sama za siebie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzie można otrzymać taki katalog Barbie? w którym sklepie? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj! Ja mój katalog otrzymałam w Śremie w sklepie zabawkowym przy zakupie lalek. Cóż gdybym miała dwa to bym Ci wysłała, lecz niestety nie mam. Tak się złożyło, że otrzymałam katalog bo sprzedawczyni mi się zapytała czy nie chce bo mają stary katalog i dzieciom już go nie daje bo teraz obowiązuje nowy. Jak dla mnie wcale nie był stary a wszystko co barbiowe lubię mieć w mojej kolekcji więc się bardzo ucieszyłam. Jeśli kiedyś będę mieć jakieś podwójne to powiem o tym na blogu.

  OdpowiedzUsuń